VIDEOKAMERY.cz | Panasonic HC-VXF1

Kamenný specialista prodeje videokamer a příslušenství

Minská 37, Brno 616 00
Tel.: 541 218 591 a 601 331 994 
E-mail: info@videokamery.cz
Po - Pá: 10:00-17:00

Úvod › Panasonic HC-VXF1

Panasonic HC-VXF1

Recenze Panasonic VXF1: SKVĚLÁ kamera s hledáčkem

Videokamery Panasonic 2018: srovnání celého tria...Videokamera Panasonic HC-VXF1 (< = čs. Web) coby letošní maloobchodní vrchol značky je tu! Pro kategorii kompaktních mašinek ji zřejmě budou hledat fajnšmekři, zapálení kreativci i profíci coby dostupného pomocníka k hlavnímu stroji ve své "živnosti". Elegantní trio novinek od tradiční firmy našeho oboru tu bylo představeno s bohatou fotodokumentací nedávno, dnes popíšeme samostatně „jen“ nejvyšší amatérskou videokameru s hledáčkem HC-VXF1 (< = Shop). Správce těchto našich-vašich stránek Petr Jelínek zve čtenáře na projížďku… Úžasný

Videokamera Panasonic VXF1 s mikrofonem VSM10

Vcelku dodržovanou tradici odstavce k souvisejícím článkům a odkazům bychom mohli prodloužit i na dnešní povídání. Ústředním „tématem“ videokamery HC-VXF1 je totiž HLEDÁČEK. Jakkoli dnes budou kroutit hlavou opravdoví amatéři nebo všichni, kteří si na vyklopený LCD-panel už zvykli, já se nebojím (pokolikáté?) označit právě hledáček - neboli „kukr“ po kameramansku - za nepostradatelnou výbavu všeho, co se má jmenovat VIDEOKAMERA. Seřízená dioptrická korekce oku uživatele, celý očnicový důlek zabořen do (co nejpohodlnější) očnice čili mušle a okolí ani slunce mě neruší, kamera má obvykle kapku menší spotřebu a stabilita stroje s podporou (obou) rukou a vtlačením jaksi do obličeje roste skoro kvadraticky. Kdo nevěří, ať si to vyzkouší. Zpět k souvislostem: relativně dávno-nedávno tu bylo srovnávání vyspělých modelů (pomyslných) Čtyř mušketýrů, značka Panasonic tu měla horká želízka v podobě videokamer (bavíme se stále o hledáčku) HC-X920 (kompaktní vrchol roku 2013), HC-X1000 a HC-X1 (dvakrát obří strojky mimo dovolenkový sortiment) nebo jakýmsi přímým předchůdcem VXF-Jedničky co do kompaktnosti HC-VXF990 - tedy modelem, který je právě střídán…

Videokamera Panasonic VXF1: detail s otevřeným LCD

Videokamera Panasonic HC-VXF1 je elegantní, černá a solidně vybavená mašinka pro fajnšmekry, ale - jak píšu v úvodu - klidně i profesionály, kteří budou tolerovat systém jejích manuálních funkcí. Na úvod popisu opišme z technických parametrů ty základní: Míry 68 x 77 x 142 mm a „holá“ hmotnost 428 g. Objektiv s logem LEICA začíná na 25 mm (vůči kinofilmu), ale POZOR: pouze v některých režimech. Zato dosah optické soustavy je impozantní a předčí vše z dnešních videokamer (v této kategorii) 24násobným (!) optickým přiblížením, ba i závit na objektivu je „mimo klasiku“ se svými 62 mm. Za sadou čoček je umístěn snímač firemního označení BSI MOS typu 1/2,5“ s celkovými 8,57MPx. Výklopný displej má úhlopříčku 7,5 cm (3“) a obsahuje 460,8kPx neboli 460.800 obrazových bodů. Nakoukneme-li se k pomyslným sousedům, Sony AX53 má 73 x 81 x 137 mm, 635 gramů, ale na shodně velkém displeji nabízí 921,6kPx, tedy přesně dvojnásobek bodů. Canon HF G40 (právě jej střídá typ HF G26) má pak největší tělo 115 x 84 x 231 mm a 900 gramů, oboje při plném osazení; a doplníme-li k obryni displej (3,5" neboli 8,8 cm a 1,23MPx), vidíme, že Canon se kompaktním kamerám vyhýbá, byť v relativně nedávné minulosti tvořil i velmi impozantní „mini-dílka“ - jako třebas rozkošnou HV10 na pásky...

Videokamera Panasonic VXF1: detail přístroje zboku

Ergonomie popisované videokamery nevykazuje excesy vůči představě poučeného laika, kterým chce být i autor textu. Dobře - prostě „normálně“ - se to drží, nikde skoro nic k výtkám. Ale když už jsem napsal „skoro“, přidám si: první vadička je v umístění botičky pro doplňky: shodně jako to má navzdory potřebné opoře prstů pravičky třeba Sony. Druhá drobnost budiž v titěrné sluneční cloně, která oproti elegantní verzi u VXF990 (klik) nebrání tak účinně případnému zasahování ovládajících prstů na prstenci manuálů do objektivu. Mikrofonní zdířku dali vývojáři správně pod tělo objektivu zcela dopředu, sluchátková zdířka ale zůstala pod odsuvnou krytkou blízko hrany, kde může zavazet dlani na straně ukazováčku. Tohle se bojím zopakovat, ale udělám to: opět mám pocit, že vývojáři firmy Canon mají v popisu práce vypůjčit si kameru na víkend a vyzkoušet tak praktičnost té které funkce nebo spíše vlastní ergonomie ovládání, zatímco kluci od firem Panasonic a Sony tohle nemusí. Manuální funkce jsou stejně „své“, jak to činí Panasonic už mnoho sezón: volič je logický a pak následuje pár speciálních úkonů, po nichž jsem si nikdy nebyl jist, zda to vývojáři mysleli vážně (viz dále)…

Videokamera Panasonic VXF1: detail stroje zezdau

Hledáček povytáhnu a STROJ se nastartoval a zhruba do 3 vteřin začal být pohotový k záznamu. Tutéž aktivaci vyvolá vyklopení displeje, což dnes holt někteří výrobci takhle mají. Sám jsem spíše příznivcem zapnutí videokamery hlavním vypínačem, jak chci já - třeba jak to mají všechny dnešní Canon-y „od hledáčku vejš“ nebo profičky Sony - ale respektuji, že vše nejde (mojí) logikou. ZOOM posuvníkem do stran taky není úplně profesionálním znakem, ale je to (asi hodně) o zvyku. Zdířky jsou tu všechny, které fajnšmekr potřebuje a tzv. LANC k propojení s ručkou či podvodním pouzdrem neměl nikdy u firmy Panasonic podporu. Akumulátor vydrží houbelec, ale existující repliky nebo možnost napájení záložní Power-Bankou to řeší většinou v pohodě. Pravda, při výběru náhradní aku-baterie je dobře být v kontaktu s „echt“ profíky, protože právě teď čerstvě některé repliky nechtějí kamarádit svým informačním čipem s kamerami, ale věc je v řešení…

Videokamera Panasonic VXF1: perspektiva přístroje zezadu-shora

Botička coby zmíněná překážka s osazeným doplňkem pro prsty je i správně (ne moc) zapuštěná a kdyby se ještě dala odnímat její krytka, už by k ní nebylo co napsat. Logiku jejího umístění dává celkem zřetelně pohled na horní šasi stroje: kam jinam ji tak asi umístit, že ano. Připevněný mikrofon - například firemní originál VMS10 - nakonec určitě vyhlíží na strojku elegantně, není-liž pravda. Tady jedna vtipná noticka při fotografování: Milan si chystal mašinku s mikrofonem a automaticky dal konektor do zdířky pod dlaní, jak to mají například Sony AX33 a AX53 (2x recenze). Aby si nějaký rýpavější čtenář této nepřesnosti (zdířka je pro sluchátka) nevšiml, vyzval jsem pro vlastní fotku do recenze k nápravě - a je to tu Smějící se. Možná docela důležitým dodatkem budiž rozdílná výbava trojice modelů naší řady: zatímco mikrofonní zdířku mají všechny tři - V800, VX1 i VXF1 - prstenec manuálů plus dvě tlačítka jejich navolení NEMAJÍ oba nižší modely bez hledáčku (viz snímek níže). Shodně je to s tzv. zákaznickými tlačítky, které má pouze nejvyšší model s hledáčkem (viz dále)…

Trojice nových videokamer Panasonic na rok 2018

Rozhraní Wi-Fi jako moderní komunikace s chytrými spolupracovníky typu mobilu nebo tabletu mají opět všechny tři novinkové strojky. Obdivuhodnost této vymoženosti se ale zřejmě kapku vytrácí, což nějak potvrzují mnohé výrobní řady renomovaných producentů. STABILIZACE je u celé řady shodná, deklarována jako (nutno z českého Webu zkopírovat celé) „5osý optický stabilizátor obrazu HYBRID + s aktivním režimem, zámek stabilizátoru obrazu, funkce Level Shot (režim Silný: pouze ve 2K), ložiskový stabilizátor obrazu, adaptivní stabilizátor obrazu“. Vzhůru k mým (subjektivním) dojmům recenzenta: Stabilizátor tu ROZHODNĚ JE. Jeho systém a tím i účinnost se mi ale (subjektivně) zdá diametrálně odlišnými oproti stejné stabilizační vymoženosti obou hlavních konkurentů (tj. Canon a Sony). Tohle prosím nebrat záporně, milí čtenáři: Namířím na objekt, najedu na detail a mám dojem, jakože stabilizátor chce na začátku První pomoc pevným podržením rukou. Ostření s najetím na plný ZOOM jinak VELMI spolehlivé, žádné pumpování; a zmíněná stabilizace po oné „První pomoci“ už velice funkční, jistá a samostatná; a to i v opravdu tmavých scénách (pivní sklep, viz Galerie). Super…

Videokamery Panasonic na rok 2018: možnosti doplňků

Manuální řízení stroje (viz levý obrázek níže a popis dále). Jsou tu dvě základní tlačítka „Zvolit-Potvrdit“ (přední CAMERA FUNCTION  a zadní AUTO/MANUAL) a kromě nich celkem ČTYŘI tzv. uživatelská tlačítka Fn1 až Fn4. Než popíšu, jak se volí které manuální funkce, najděme zmíněné přiřazovací čudlíky. S názvem Fn1 a Fn2 je tu dvojice tlačítek pod slotem na SD-karty - jinak aktivace Wi-Fi a HDR. Tohle umístění se díky jinak velmi dobrým pocitům z kamery dá nazvat nešťastným, protože bez odklopení displeje jsou tyto prvky nepřístupné; a přitom na "hlavní točení" je tu hledáček. Funkční volby jsou naopak Fn3 (Foto-spoušť nahoře za posuvníkem zoomu) a Fn4, které funguje bez přiřazení jako volič režimů kamery: VIDEO/4K/FOTO - je opět přístupné i se zavřeným LCD: k nahmatání vlevo vedle vroubkovaného posuvníku transfokátoru. Ten mimochodem při prohlížení klipů funguje jako regulátor hlasitosti přehrávané zvukové stopy a při prohlížení fotek pak nechá „oddálit“ snímek na náhled miniatur nebo „přiblížit“ (ale to doslova) detail ve zvolené čili právě zobrazené fotografii…

Videokamera Panasonic VXF1 - detail tlačítek manuálů  Panasonic VX1 a VXF1: porovnání detailů v zadní perspektivě

Vlastní používání manuálních funkcí. Za nadpisem, stanovujícím téma tohoto odstavce, chci JASNĚ napsat (zdůraznit), že VXF1čka má nad očekávání funkční všechny automatické funkce a v tomto ohledu je možná i o kousek dál, než její předchůdkyně s logem značky Panasonic. Stiskem předního tlačítka volby se postupně zobrazují v bíle probarveném obdélníčku funkce RING a vedle pak ZOOM (transfokátor), FOCUS (ostření), IRIS (clona) a zadním tlačítkem AUTO/MANUAL se pak aktivuje zvolený režim řízení prstencem. Vlevo nahoře je na displeji ještě dotyková ploška MNL, jíž se zobrazí volby režimů. Omrkněme ruční řízení (odezírejme z obrázků)…

Manuální volby pro prstenec kamery Panasonic VXF1

Postupné volby manuálních řízení jsou názorně zobrazeny na obrázku (koláži) zde nad textem i pod tímto odstavcem. K efektnějšímu focení příkladů přidal kolega Milan do záběru jedno z našich modelových autíček z vitríny "Outdoor". Aktivace manuálů a jejich trvání není bohužel "přepínací metodou", jako u videokamer s přepínači nebo páčkami, ale po vypnutí videokamery je nutné jejich opětovné zapnutí, protože se až na výjimky prostě deaktivují. Jděme mrknout na zajímavosti z manuálních vymožeností (opět viz doprovodné obrázky)... 

Některé z manuálních nabídek videokamery HC-VXF1

PEAKING. MF POMOCNÍK je jednou z funkcí, která spočívá v "přiskočení" detailu k zaostření a obdélníčkem takto najetého detailu lze posunovat v obrazovce do všech stran (to jsem si mimochodem vypnul, bo mi to štve Usmívající se). Daleko zajímavější funkcí mi připadalo "Zvýraznění obrysů zaostření" neboli PEAKING. Jak je vidno na koláži ze snímku zde nad textem, obrysy si může kameraman zvolit podle scény ve čtyřech barvách: Červené, Modré, Žluté a Bílé (druhý snímek v koláži). Jak to vypadá následně v praxi čili na displeji, to naznačí následující foto...

HC-VXF: funkce zvýraznění zaostření PEAKING - modrá

Doufejme, že čtenář pochopí mé vysvětlování, pokud ne, nechť si otevře snímek v novém okně v kapku větší velikosti a snad se lépe zorientuje. Po volbě zvýrazněných obrysů a jeho barvě se tedy může manuálně ostřit a k tomu nechat VELMI názorně napovídat zobrazovač barevnými okraji ostrých hran. Přeostření na detaily modelu auta versus pozadí by mělo napovědět, JAK a PROČ a NAČ je vysvětlovaná funkce zvýraznění hran...

Panasonic HC-VXF1: detail objektivu zavřeno/otevřeno

POVEDENÁ VIDEOKAMERA. Model Panasonic HC-VXF1 (Shop) má z pohledu výše zmíněné kategorie uživatelů HODNĚ výbavy za DOST DOSTUPNOU CENU. Na Webu českého zastoupení je zmatečný údaj o rozlišení (opisuji za druhou čárkou k odlišení módů) "3840 × 2160/1080p/50p (50 M) (50 Mb/s / VBR)", ale jak vyplývá z našich zkoumání a mimochodem z vlastností videa, nic navíc ve formátu 4K oproti 25 snímkům tu není. Napíšu o tom i zmínku do diskuse, kde se ptal jeden čtenář. Pokračuji v "hodnocení". Skvělou výbavu doplňují pozitiva typu přípojných zdířek, botičky a vlastních parametrů v čele s bombastickým přiblížením jinak hafo širokoúhlého objektivu. Fenomén 4K coby "předběhnuté rameno" vývoje nebudu dnes rozebírat a doplním, že ani designem VXF1 se výrobce nemá za co stydět. Moderovaná Galerie ukázek následuje pod další fotkou s exterňákem...

Panasonic VXF1: připojený externí mikrofon...

GALERIE FOTO- a VIDEO- UKÁZEK pro tuto recenzi. Pod tímto článkem se nachází sestava statických snímků čili fotografií a Video-Galerie. Fotky: 1-3 rozsah zoomu na Dukovany od Lesního Jakubova (tj. Rapotic, asi 15 km), snímek 4+5 a 15+16 - ZOOM Pernštejn (plus přeostření), foto 6+7 a 10-14 rozsah zoomu Omice, Troubsko, obora Holedná, foto 8+9 šero-sklep. Video-sada: první ZOOM-šero se švenkem, druhá zoomové panorama, třetí rozsah zoomu Troubsko, čtrvtá a pátá ZOOM Holedná, šestá najetí plus stabilzace, sedmá Pernštejn, osmá ohňostroje automatem. Téměř vše na automat, ale hlavně z ruky. Ukázky vybíral kolega, snad OK. FAKT DOBRÁ KAMERA...  

Fotografie pořídili Milan Navrátilík a autor, recenzi sestavil poučený laik do videokamer Petr Jelínek © 2018...

P.S.: odměna za (snad) dobrý článek? Nebojte se nás zeptat, kde si zakoupit nebo VXF1 kupte u nás! HOWG...

Vydáno dne 23. 7. 2018 (37 081 přečtení, naposledy 8. 8. 2022, 22:44), autor: VideokameryCZ

Digikamery.cz

Poslat e-mailem | vytisknout | zpět www.digikamery.cz

Media Main

Fotogalerie

Videogalerie
Záznam z videokamery Panasonic HC-VXF1
Záznam z videokamery Panasonic HC-VXF1
Záznam z videokamery Panasonic HC-VXF1
Záznam z videokamery Panasonic HC-VXF1
Záznam z videokamery Panasonic HC-VXF1
Záznam z videokamery Panasonic HC-VXF1
Záznam z videokamery Panasonic HC-VXF1
Záznam z videokamery Panasonic HC-VXF1
Záznam z videokamery Panasonic HC-VXF1
Záznam z videokamery Panasonic HC-VXF1
Záznam z videokamery Panasonic HC-VXF1
Záznam z videokamery Panasonic HC-VXF1
Záznam z videokamery Panasonic HC-VXF1
Záznam z videokamery Panasonic HC-VXF1
Záznam z videokamery Panasonic HC-VXF1
Záznam z videokamery Panasonic HC-VXF1
  • Recenze CANON
  • Recenze JVC
  • Recenze PANASONIC
  • Recenze SONY
  • Recenze Sport+Car
  • Recenze XY+DJI

Jarní AKCE JAKO BRNO naší firmy VIDEOKAMERY CZ...

  • Novinky
  • Pokecy / akce
  • Archiv

RSS kanál

  • Poslední komentáře
  • Vaše poslední komentáře
  • Poslední vlákna
  • Poslední komentáře vláken
  • Zobrazení vláken

Poslední komentáře

Re: Svatební klipy
appalacio | 05.08.2022 - 14:16
Re: Svatební klipy
VideokameryCZ | 05.08.2022 - 10:32
Re: Svatební klipy
appalacio | 01.08.2022 - 15:38
Re: WorkShop19 - Fryšava
VideokameryCZ | 18.05.2022 - 12:36
Re: Pinnacle nevidí kameru
VideokameryCZ | 06.05.2022 - 00:24
Re: Pinnacle nevidí kameru
Jenyk | 01.05.2022 - 22:44
Re: Pinnacle nevidí kameru
yaris.k@quick.cz | 28.04.2022 - 12:22
Re: Pinnacle nevidí kameru
yaris.k@quick.cz | 16.04.2022 - 16:13
Re: Pinnacle nevidí kameru
VideokameryCZ | 12.04.2022 - 22:23
Re: Pinnacle nevidí kameru
tomas_1 | 11.04.2022 - 16:07

Nejčtenější články za 6 měsíců

AKCE jako Brno v roce 2022.

Zobrazeno 6037 x,
naposledy 8. 8. 2022, 22:34

Srovnávání 3: BEZ-hledáčky?

Zobrazeno 5329 x,
naposledy 8. 8. 2022, 22:53

Recenze - Sony HDR-CX625

Zobrazeno 5072 x,
naposledy 8. 8. 2022, 23:48

NEZÁVISLÝ hlídač Innotronik!

Zobrazeno 3585 x,
naposledy 8. 8. 2022, 21:50

WorkShop19: Připojte se k nám...

Zobrazeno 3142 x,
naposledy 8. 8. 2022, 23:42

Přihlásit se
  • Úvod
  • Kontakt
  • Bazar
  • Půjčovna
  • Servis
  • Archivace
  • Diskuse
  • E-shop

Vyhledávání

AKCE jako Brno v roce 202...

BEZKONKURENČNÍ NABÍDKA s českým Sony je tady! Výjimečně dáme čtenáři špetku (naší) historie. Firma VIDEOKAMERY CZ objevuje svůj první Obchod v roce 1993. Tehdy byly analogové pásky Video8/Hi8 i půlpalcové konkurence VHS-

Číst dál

ZOOM: Canon PS-SX70 HS

Opět silná vrstva tenkého ledu. Jsa asi poučeným laikem na „své“ VIDEOKAMERY, popíšu kompaktní FOTO-KAMERU s nadpřirozenými parametry. U řazení druhu mám všechny litery velké, což osvětlím recenzí. Mašinka je fakt KRÁSNÁ!

Číst dál

Babí léto: NOVÝ Canon XF6...

PROFESIONÁLNÍ Videokameru Canon XF605 zapůjčil čs. Canon k představení čtenářům. MASIVNÍ STROJ, který má mimo jiných fičur deklarováno ohromující maximum datového toku až 410Mbps ve formátu XF-AVC! Mrkněme na obrří brunetu v našem foto-castingu...

Číst dál

DJI Forever: prcek DJI TE...

Nejznačkovější DRONÍ Čína je tu zase! Pomyslný šuplík „Moudra v peru“ přináší NOVINKY Par excelence. Autor „poudačky“ coby vnímavý praktik se po pár měsících seznamování a sdílení poznatků à la Dron stal vcelku zkušeným poučeným laikem.

Číst dál

Panasonic HC-X1 po 4letec...

Videokamera Panasonic HC-X1 tu byla prvně popsána už v roce 2017. Žádný obchodní trhák z ní nebyl a ani nebude, přestože je VÝJIMEČNÁ hned v několika ohledech; nebo spíše PROTOŽE. Předně jde o dosti drahou i jedinou malo

Číst dál

Mikrofony BOYA: GenuineFa...

Dnes se podělíme se čtenáři o zajímavou značku audiotechniky BOYA, od níž zaujaly hlavně externí mikrofony; a ať se „obecenstvo“ nenudí, přidáme pár překvapení, konkrétně dva Audio-Video klipy coby malé srovnání mikrofonů…

Číst dál

Recenze Panasonic 1500-20...

Přesně si vybavuji první zkoušení X2000. Než jsem nafotil STROJ a namontoval ručku, zkoušel jsem vše, nač stačily znalosti fanouška oboru coby poučeného laika, který ty své Videokamery FAKT rád. Po čtvrthodině jsem se přistihl, že... 

Číst dál

DRON DJI Mavic Air 2: 1.d...

LEVEL Number TWO! Mavic Air 2 jako následovník kolegy bez čísla, ale se ZŘETELNÝM určením vzdušného plavidla, pokračuje MOCNÝM tempem. Pokroky DVOJKY oproti „Číslu BEZ čísla“ jsou doslova revoluční...

Číst dál

Sony FDR-AX53 po 5 letech

VIDEOKAMERY coby Královny Spotřební Elektroniky jsou navzdory Multi-Medi-Viru v kurzu. A univerzální „chytřítka“ (technické oko tak MULTI-techniku v čele s mobily vidí) je nenahradí ani zbla....

Číst dál

DRON DJI Mini 2: 1. epizo...

REVOLUCE v práci s Videokamerou? ROZVRAT dlouhá léta zavedených postupů? Expresivní NOVÁTORSTVÍ? Nebo MODERNÍ MODERNĚJŠÍ NEJMODERNĚJŠÍ metody natáčení Videozáznamů v terénu?! Každý si asi z fenoménu DRON vezme svoje, a

Číst dál

DJI OSMO Pocket 2: NEWS.....

Je tu nový DJI OSMO Pocket 2! Asijští tvůrci vyslyšeli asi mnohá přání (nepočetných) recenzentů a MNOHA uživatelů! Je i dost možné, že před vývojem a výrobou četli kluci z Číny připomínky i stesky ze všech koutků světa...

Číst dál

Recenze Canon XA40 od nás...

Videokamera Canon XA40 je PROFESIONÁLNÍ STROJ velmi sebejistého výkonu všech nuancí automatu i bohatých manuálů. Recenze chce doporučit krásnou a výkonnou brunetu všem, kdo ví, nač je RUČKA a netouží utratit pověstný ranec.

Číst dál

Vlogovací Kamera Sony ZV-...

Hned několik historických POPRVÉ přináší novinka, které tu dnes uděláme poctivý Foto-Casting. Stalo se tak u nás zvykem představit STROJ, který konečně dorazil a jehož recenze byla v pomyslné frontě čekajících mašinek.

Číst dál

Canon HF G50 + HF G60

Canon letos přinesl na trh VIDEOKAMER v kategorii „Klasika“ PĚTICI novinek. Smysl oné Klasiky chápu coby fanda oboru jako „hendy“: tedy s držením těla zápěstním řemínkem, ale asi především přístroje s výbavou VIDEOKAMERY. Tedy transfokátorem...

Číst dál

AKCE jako Brno v roce 202...
ZOOM: Canon PS-SX70 HS
Babí léto: NOVÝ Canon XF6...
DJI Forever: prcek DJI TE...
Panasonic HC-X1 po 4letec...
Mikrofony BOYA: GenuineFa...
Recenze Panasonic 1500-20...
DRON DJI Mavic Air 2: 1.d...
Sony FDR-AX53 po 5 letech
DRON DJI Mini 2: 1. epizo...
DJI OSMO Pocket 2: NEWS.....
Recenze Canon XA40 od nás...
Vlogovací Kamera Sony ZV-...
Canon HF G50 + HF G60
VIDEOKAMERY.cz
na Facebooku

Potřebujete poradit? Kontaktujte nás!

  • úvod
  • kontakt
  • půjčovna
  • servis
  • login

Copyright © 2017, Videokamery.cz

--- === ---

TOPlist
Vytisknout